Bezbolesna depilacja laserowa? Tak, to możliwe! Poznaj najdelikatniejszy laser do depilacji!

Depilacja laserowa, choć to obecnie najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania zbędnego owłosienia, zapisała się w historii medycyny estetycznej jako bolesny i mało komfortowy dla pacjenta zabieg. Rzeczywiście, jeszcze kilka lat temu epilacja narażała pacjenta na trudny do zniesienia ból, jednak dziś specjaliści medycyny estetycznej dysponują coraz bardziej innowacyjnymi laserami do depilacji, które nie powodują praktycznie żadnych dolegliwości bólowych. Jednym z nich jest laser Motus AX Deka, który jest dostępny w warszawskiej Klinikce Miracki. Przedstawiamy jego wszystkie zalety!

Bezbolesna depilacja laserowa

Bolesne zabiegi depilacji laserowej można z powodzeniem zaliczyć do przeszłości. Od kiedy na rynku medycznym pojawił się wspomniany laser Motus AX Deka, laserowe usuwanie owłosienia stało się nie tylko bezbolesne, lecz także całkowicie komfortowe dla pacjenta. Jak wyjaśnili nam specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie, to przede wszystkim zasługa głowicy tego urządzenia, które zostało wyposażone w specjalną, szafirową płytkę. Odpowiada za chłodzenie skóry podczas zabiegu do 15 stopni Celsjusza, co zapewnia pacjentowi brak jakichkolwiek odczuć bólowych oraz komfortowe samopoczucie. Tym, co odczuwa pacjent podczas laserowego usuwania owłosienia laserem Motus AX Deka, jest intensywny chłód, wynikający z działania wspomnianej szafirowej płytki, a także bardzo delikatne (praktycznie niewyczuwalne) ukłucia w głębi skóry. To właśnie odróżnia ten innowacyjny laser od innych metod usuwania owłosienia (np. depilacja woskiem lub pastą cukrową), a także starszych systemów laserowych.

Depilacja brazylijska i bikini bez bólu

Dotychczas największy problem dla osób poddających się zabiegowi depilacji stanowiło usuwanie owłosienia z okolic bikini, stref intymnych czy twarzy. To wyjątkowo wrażliwe miejsca na ciele, które powodują bardzo trudny do zniesienia ból podczas depilacji. Dzięki laserowi Motus AX Deka, a dokładnie dzięki dodanej do niego chłodzonej szafirowej płytce, problemu nie stanowi już depilacja na każdym, nawet najbardziej delikatnym obszarze ciała. Przy pomocy tego urządzenia możemy pozbyć się owłosienia całkowicie bezboleśnie również w okolicy ust, nie narażając przy tym pacjenta na trudno gojące się podrażnienia.

Laserowe usuwanie owłosienia również dla blondynek!

Laser do depilacji Motus AX Deka posiada jeszcze jedną bardzo dużą zaletę, o której należy tu wspomnieć. Idealnie sprawdza się przy usuwaniu jasnego i cienkiego owłosienia, co do tej pory było praktycznie nieosiągalne. Jeszcze do niedawna depilacja laserowa była polecana tylko i wyłącznie osobom z ciemnym i grubym owłosieniem, a przy tym jasną skórą – taki właśnie ,,zestaw” pozwalał laserowi na przeprowadzenie skutecznego zabiegu depilacji. Laser Motus AX Deka został natomiast wyposażony w specjalną technologię, która pozwala na najszybsze wychwycenie w skórze melaniny, dzięki czemu depilacja laserowa może też zostać wykonana na cienkich i jasnych włosach.

Kliknij, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat: depilacji laserowej w warszawskiej Klinice Miracki