Dlaczego warto zamówić dystrybutor do wody do swojej firmy?

Zapewnienie wody swoim podwładnym należy do jednego z podstawowych obowiązków każdego pracodawcy. Co zrobić, aby zminimalizować koszty, jakie co miesiąc przeznaczamy na zaopatrywanie naszej firmy w wodę? Jak zadbać o komfort pracowników przy równoczesnym zmniejszeniu zakresu naszych codziennych obowiązków? Dystrybutor do wody oraz regularne dostawy wody to znakomite rozwiązanie dla wszystkich tych, którym zależy na zapewnieniu stałego dostępu do wody w swojej firmie, ale chcą ograniczyć czas przeznaczony na comiesięczny zakup wody i jej transport. Dar Natury oferuje nam praktyczne pakiety urządzeń oraz dostaw wody – wystarczy wybrać odpowiedni dla siebie, a producent zajmie się resztą. 

 Dystrybutor do wody w biurze: wygoda i prestiż

Dystrybutor do wody to odpowiedź na potrzeby mniejszych i większych firm, które regularnie zaopatrują się w wodę pitną. Urządzenie podniesie prestiż przedsiębiorstwa, zapewni pracownikom stały dostęp do wody źródlanej, a wreszcie sprawi, że wykonywanie codziennych obowiązków będzie po prostu bardziej komfortowe. Różne wielkości i rodzaje dystrybutorów umożliwiają doskonałe dopasowanie ich do wielkości biura, rodzaju dostępnych w nim pomieszczeń, a wreszcie – ilości zatrudnionych pracowników. Dystrybutor do wody to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które wyjdzie naprzeciw potrzebom każdego przedsiębiorstwa. Wystarczy wybrać odpowiedni pakiet, w ramach którego otrzymamy stały dostęp do źródlanej wody pochodzącej z pewnego źródła i czekać na pierwszą dostawę. Takie rozwiązanie pozwoli nam zaoszczędzić czas przeznaczony na organizowanie zakupu wody, a także zminimalizować ponoszone przy tym koszty. Możliwość wyboru oferty idealnie dostosowanej do potrzeb naszej firmy da nam pewność, że dostarczamy do biura optymalną ilość wody taką, która idealnie wpisuje się w potrzeby wszystkich zatrudnionych. Wszystko to przy naszym minimalnym udziale – po wyborze odpowiedniego dystrybutora do wody i pakietu pozostanie nam już tylko czekać na dostawę od producenta.

 Wybór dystrybutora do wody: na co zwrócić uwagę?

Wybór dystrybutora wody do biura może wydawać się niełatwym zadaniem. W końcu jak wybrać odpowiednie urządzenie i na tyle optymalną ilość dostaw wody, aby zaspokoić potrzeby wszystkich pracowników? Gdzie umieścić urządzenia i jaką rolę odgrywa tutaj rodzaj przestrzeni w naszej firmie? Oto trzy aspekty, które będą w tym przypadku kluczowe:

  • liczba pracowników zatrudnionych w biurze: najważniejszy z aspektów przy wyborze dystrybutora do wody. Określając ilość pracowników, będziemy w stanie oszacować średnie zapotrzebowanie na wodę każdego dnia i wybrać na tyle optymalną wielkość butli i ilości dostaw wody, aby pokryły wszystkie bieżące potrzeby osób w biurze;
  • ilość miejsc, w których mają zostać zainstalowane dystrybutory do wody: układ biura oraz ilość miejsca, jaką dysponujemy, będzie kluczowy dla wyboru ilości dystrybutorów, jaka będzie potrzebna, aby zapewnić wszystkim pracownikom komfortowe korzystanie z wody. Zwróćmy uwagę nie tylko na wielkość i układ pomieszczeń, lecz także ich specyfikę – dystrybutor do wody zdecydowanie powinien znaleźć się tam, gdzie wszyscy pracownicy przebywają najczęściej i gdzie mają do niego łatwy dostęp;
  • rodzaj przestrzeni biurowej: równie istotny co wielkość pomieszczeń, jakimi dysponujemy. Open space, kuchnia w biurze, sala konferencyjna lub hala produkcyjna – w każdym sugerowany będzie inny rodzaj dystrybutora do wody.

 Skorzystaj z oferty Daru Natury i zamów dystrybutor wody do biura!

Jeśli zależy nam na najkorzystniejszej ofercie dystrybutora do wody, to zdecydowanie powinniśmy przyjrzeć się ofercie od Daru Natury. Producent oferuje nam elastyczne rodzaje pakietów, regularne dostawy i przede wszystkim – najwyższą jakość wody źródlanej. W ramach zamówienia możemy liczyć na bezpłatną opiekę serwisową urządzeń oraz atrakcyjny rabat na profesjonalne czyszczenie dystrybutorów co 6 miesięcy. Nie zapominajmy także o wygodzie: dystrybutor do wody oraz kolejne dostawy butli dostarczane będą prosto do naszego biura.

Jak złożyć zamówienie? Cały proces zamówienia dystrybutora wody do biura przebiega w trzech prostych krokach.

  1. Wybór oferty i złożenie zamówienia: użyj praktycznego konfiguratora, aby stworzyć najbardziej optymalną ofertę dla swojej firmy. Wybierz preferowany rodzaj dystrybutora do wody oraz ilość butli odpowiadających zapotrzebowaniu pracowników. Pamiętaj, że do momentu złożenia zamówienia możesz je dowolnie modyfikować.
  2. Podpisanie umowy: wypełnij formularz dostępny na stronie producenta Daru Natury, a następnie poczekaj na zweryfikowanie swoich danych. W chwili gdy to nastąpi, skontaktuje się z Tobą konsultanta Daru Natury, który pomoże Ci w dopełnieniu niezbędnych formalności koniecznych do sfinalizowania umowy oraz ustali preferowany przez Ciebie termin pierwszej dostawy dystrybutora i wody.
  3. Dostarczenie wody: oczekuj dostarczenia dystrybutora do wody w wybranym przez Ciebie terminie. Kolejne dostawy wody będziesz otrzymywać regularnie, co kilka tygodni.