Endermologia LPG Alliance na twarz i ciało

Endermologia LPG Alliance Beauty Address

Endermologia dla wielu jest nieznanym słowem, jednak na hasło ,,masaż próżniowy” zwykle nasuwają się już pewne skojarzenia. Zapewne nie każdy przypuszcza, że za tym stosunkowo prostym, całkowicie nieinwazyjnym i wręcz przyjemnym zabiegiem kryje się szereg korzyści dla skóry twarzy i ciała. Zabieg Endermologia LPG Alliance polecany jest jako sposób na redukcję tkanki tłuszczowej, usuwanie cellulitu i przywracanie utraconej jędrności. Ile zabiegów należy wykonać i na czym opiera się fenomen naturalnego uzyskiwania efektów, wyjaśniają specjaliści z Beauty Address w Warszawie, którzy Endermologię LPG Alliance stosują do poprawy wielu niedoskonałości!   

Na czym polega Endermologia LPG Alliance?

Urządzenie do endermologii LPG Alliance działa na zasadzie masażu w zmiennym podciśnieniu. Mechaniczna stymulacja skóry wraz z podskórną tkanką tłuszczową jest wykonywana przy pomocy specjalnej głowicy, która delikatnie, ale intensywnie zasysa skórę. Rolki masujące ułatwiają głęboką penetrację tkanek, dzięki czemu skóra jest pobudzana na wszystkich warstwach wraz z tkanką tłuszczową. W zależności od potrzeb zabieg może być przeprowadzany na twarz lub na wybraną partię ciała.

Endermologia LPG Alliance jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym. Przyjemny masaż często pozwala się zrelaksować i odprężyć, a w tym czasie dochodzi do inicjacji zmian w strukturze tkanki łącznej:

 • pobudzanie fibroblastów, m.in. do produkcji nowych włókien kolagenowych, elastyny i kwasu hialuronowego;
 • wzmożenie lipolizy, czyli rozkładu komórek tłuszczowych odpowiedzialnych za otyłość oraz powstawanie cellulitu;
 • redukcja zwłóknień poprzez rozluźnienie przestrzeni między komórkami;
 • dotlenienie i odżywienie tkanek, dzięki usprawnieniu mikrokrążenia;
 • poprawa funkcjonowania układu limfatycznego, a tym samym działanie ułatwiające eliminację zniszczonych komórek tłuszczowych oraz detoksykację;
 • pobudzanie zakończeń nerwowych, a tym samym normalizacja napięcia mięśniowego.

Jak masaż podciśnieniowy działa na skórę – efekty Alliance LPG

Zmiany metaboliczne zainicjowane podczas zabiegu Endermologii LPG Alliance wpływają korzystnie na skórę w przypadku wielu defektów urody. Masaż w podciśnieniu wykorzystywany jest jako sposób na:

 • usuwanie cellulitu;
 • wyszczuplanie i modelowanie ciała lub wybranej partii;
 • redukcję obwodu talii nawet o 3-4 cm po wykonaniu całej serii zabiegów;
 • modelowanie i konturowanie twarzy;
 • ujędrnianie skóry;
 • redukcję wiotkości;
 • usuwanie obrzęków oraz toksyn;
 • rozluźnienie mięśni.

Ile zabiegów Endermologii LPG Alliance trzeba wykonać?

Endermologia LPG Alliance zyskała opinie jednego z najskuteczniejszych, a jednocześnie bezpiecznych zabiegów umożliwiających spektakularną poprawę wyglądu. Co ważne, uzyskane efekty pojawiają się stopniowo, zgodnie z naturalnymi procesami zachodzącymi w organizmie.

Ilość zabiegów, jakie należy wykonać, zależy od danego problemu ze skórą. W przypadku chęci poprawy krążenia, oczyszczenia organizmu oraz usunięcia toksyn już jeden zabieg może okazać okazać się wystarczający do zaobserwowania znacznej poprawy. Natomiast redukcja opornej tkanki tłuszczowej, usuwanie cellulitu i ujędrnianie skóry zwykle wymaga przeprowadzenia całej serii zabiegowej.

Ilość zabiegów ustala się w zależności od potrzeb. Zwykle jest to 10-15 zabiegów przeprowadzanych co kilka dni, a już po trzecim zabiegu można zauważyć znaczną poprawę kondycji skóry. Niekiedy zabiegów wykonuje się nawet kilkadziesiąt, a dla podtrzymania efektów zaleca się wykonanie jednej sesji przypominającej co kilka miesięcy. Warto pamiętać, że spożywanie większej ilości wody pomiędzy zabiegami przyśpiesza pojawienie się rezultatów.

Jeśli interesuje Cię całkowicie naturalna i jednocześnie skuteczna metoda na odchudzanie i eliminację niedoskonałości skóry – umów się na jeden z  zabiegów modelujących w Klinice Beauty Address w Warszawie! Specjaliści pomogą Ci w wyborze najlepszego schematu zabiegowego!