Idealne ciało z VelaShape III – bez bólu i wyrzeczeń!

gładkie nogi Beauty Skin

Piękne, jędrne i gładkie ciało to marzenie wielu z nas, jednak nie zawsze jesteśmy w stanie uzyskać pożądany efekt jedynie za pomocą diety i ćwiczeń. W tych trudnych sytuacjach z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna. Ten problem dotyczy również Ciebie?

Koniecznie zapoznaj się z zabiegiem VelaShape III! Co czyni go wyjątkowym i jakich rezultatów można się spodziewać? O opinię poprosiliśmy specjalistów kliniki BeautySkin w Warszawie.

Na czym polega zabieg VelaShape III?

Procedura z zastosowaniem urządzenia VelaShape III bardzo często określana jest jako wyjątkowa. Skąd taka opinia? Sprzęt ten łączy w sobie aż trzy różne zabiegi: z zastosowaniem podczerwieni IR, bipolarnej fali radiowej, a także masaż próżniowy, nazywany również endermologią – tłumaczą eksperci kliniki BeautySkin. Każda z tych metod jest całkowicie bezinwazyjna, a razem stanowią doskonały sposób na wymodelowanie, ujędrnienie i wygładzenie tkanek. To niesamowita moc przy zachowaniu maksimum komfortu.

W trakcie trwania tego zabiegu modelowania sylwetki tkanki nagrzewane są do temperatury około 45℃. Pobudza to wiele procesów, między innymi skraca włókna kolagenowe, stymuluje wytwarzanie białek (elastyny i kolagenu), poprawia metabolizm, a jednocześnie rozpoczyna proces lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Wszystko to pozwala na wyszczuplenie, rozbicie grudek powodujących widoczny cellulit, a także doskonałe napięcie skóry.

Jak przebiega zabieg VelaShape III?

Sama procedura z wykorzystaniem urządzenia VelaShape III nie wymaga szczególnych przygotowań. Ważna jest jedynie wcześniejsza konsultacja ze specjalistą, mająca na celu między innymi wykluczenie przeciwwskazań. Sama procedura polega po prostu na przesuwaniu specjalnej głowicy po obszarze zabiegowym. Wtedy też dochodzi do wspomnianego rozgrzania tkanek, a następnie do ich intensywnego masażu – najczęściej całość trwa około pół godziny, chociaż może być to uzależnione od obszaru ciała. Zabieg nie jest bolesny, pacjentki odczuwają jedynie ciepło oraz zasysanie tkanki przez urządzenie. Do codziennych zajęć można wrócić jeszcze tego samego dnia.

Jedynym skutkiem ubocznych tej procedury modelowania i wyszczuplania ciała może być lekkie zaczerwienienie skóry, a w przypadku wrażliwszych pacjentek również niewielkie siniaki, które jednak znikają bardzo szybko. Ostateczne efekty zwykle widoczne są po około 8-10 tygodniach, ale pierwsze efekty zobaczysz już po około 8-10 dniach.

Zalety zabiegu VelaShape III

Zabieg VelaShape III to zalecany i chętnie wybierany przez pacjentki sposób na piękniejszy wygląd. Ma on liczne zalety, które czynią go tak atrakcyjnym. Są to przede wszystkim:

 • niesamowicie naturalny efekt – zabieg opiera się na pobudzaniu naturalnych procesów w skórze, dzięki czemu daje fantastyczne, a jednocześnie długotrwałe rezultaty;
 • wielofunkcyjność – to sposób na to, jak się pozbyć cellulitu, ujędrnić i napiąć skórę oraz usunąć uporczywą tkankę tłuszczową;
 • brak potrzeby powtarzania zabiegu – wystarczy tylko jeden, aby osiągnąć ostateczny rezultat;
 • bezinwazyjność i bezbolesność – na żadnym etapie nie dochodzi do przerwania ciągłości tkanki, a wrażenia z samej procedury przez wiele pacjentek określane są jako przyjemne;
 • uniwersalność – możesz zdecydować się na zabiegi wyszczuplające i modelujące niemal dowolnej części ciała, w tym brzucha, pośladków, ud, łydek, ramion, obszaru nad kolanami, boczków, pleców czy nawet podwójnego podbródka.

Czy zabieg VelaShape III jest odpowiedni dla każdego?

Chociaż procedura z zastosowaniem urządzenia VelaShape III jest wyjątkowo bezpieczna, niestety istnieją pewne przeciwwskazania do jej przeprowadzenia – przestrzegają eksperci kliniki BeautySkin. Należeć do nich będą:

 • okres ciąży oraz od 3 do 6 miesięcy po nim;
 • karmienie piersią;
 • wszczepione metalowe implanty, szczególnie w miejscu zabiegowym, a także rozrusznik serca czy defibrylator;
 • aktywne oraz przebyte choroby nowotworowe;
 • stosowanie leków bądź ziół światłouczulających oraz okre do 6 miesięcy po ich odstawieniu;
 • nieuregulowana cukrzyca;
 • przepuklina;
 • epilepsja;
 • aktywne zmiany skórne w obszarze zabiegowym, od owrzodzeń, przez łuszczycę, aż po wysypkę;
 • świeże rany i bliznowce;
 • zakrzepica i zaburzenia krwawienia;
 • tatuaż w miejscu zabiegowym.

Należy jednak pamiętać, że ostateczną decyzję o wykonaniu zabiegu zawsze powinien podjąć specjalista. Dlatego jeśli marzysz o doskonałym ciele, koniecznie umów się na konsultacje i pozwól sobie na ich spełnienie!