Luo Color – naturalny efekt na Twoich farbowanych włosach

Farbowanie włosów to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych wśród kobiet zabiegów upiększających. Wprost uwielbiamy metamorfozy naszej fryzury – z blondu na brąz albo płomienną rudość – które potrafią całkowicie odmienić nasz wygląd. A nawet jeśli zmienność kameleona nie leży w naszej naturze, często przychodzi dzień, w którym postanawiamy jednak przykryć pojawiające się coraz częściej na naszej głowie nitki siwizny. Choć moda potrafi zmieniać się jak w kalejdoskopie, jeden trend nigdy z niej nie wyjdzie – naturalność. Tylko jak ją uzyskać za pomocą farby do włosów, której zdarza się zmienić naszą czuprynę w jednobarwny hełm? Poznaj Luo Color od L’Oréal Professionnel – farbę, która wyczaruje na Twojej fryzurze naturalny, wielowymiarowy efekt!

Luo Color L’Oréal koloryzacja z trójwymiarową głębią

Największą zaletą koloryzacji włosów z zastosowaniem farby Luo Color od L’Oréal Professionnel jest jej niesamowity, wielowymiarowy, wibrujący efekt. Kolory są głębokie i intensywne, ale niepozbawione naturalności. Wszystko dzięki starannie opracowanej, innowacyjnej technologii, dzięki której preparat ten sprawia, że włosy w naturalny sposób odbijają światło. Pasma, które nie zostały nigdy poddane farbowaniu nie są bowiem jednolitego koloru – przyglądając się im z bliska możemy bez trudu zauważyć, że pojedyncze włosy różnią się od siebie odcieniem. Dlatego po zwykłej koloryzacji efekt często wygląda sztucznie. Dzięki Luo Color pożegnasz ten problem – każde pasmo inaczej pochłania i odbija światło, dzięki czemu rezultat wygląda niezwykle naturalnie, a fryzura jest pełna życia i energii.

Nie oznacza to jednak, że panie, które swój naturalny kolor włosów widziały ostatni raz dość dawno temu, nie mogą skorzystać z tej niezwykłej technologii. Najpierw jednak ich czupryna będzie musiała przejść tak zwany demakijaż, czyli usunięcie z włosa nadmiaru barwnika, który dostał się tam w wyniku koloryzacji. Taki zabieg wykonasz w salonie fryzjerskim. Następnie profesjonalista przeprowadzi zabieg farbowania produktem L’Oréal, który pokrywa do 70% siwych włosów. Usługa koloryzacji tym preparatem dostępna jest w salonach Salon Expert L’Oréal Professionnel – tam stylista nie tylko zadba o staranne wykonanie Twojej nowej fryzury, ale też pomoże odpowiedzieć na trudne dla wielu z nas pytanie “jak dobrać kolor włosów”. Dzięki temu Wasz nowy wizerunek spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Luo Colordelikatna farba do włosów

Koloryzacja preparatem od L’Oréal Professionnel to nie tylko doskonały, wielowymiarowy efekt na Twoich włosach, ale też odżywienie i nawilżenie pasm. Przecież żaden kolor nie wygląda dobrze na zniszczonych, przesuszonych kosmykach! W farbie tej zastosowanie znalazły zatem trzy starannie opracowane technologie:

  • Nutrishine z olejkiem z pestek winogron – delikatnie pielęgnuje, nawilża, odżywia i wygładza włosy poddane procedurze farbowania, zapewniając im elastyczność, miękkość i niesamowity blask,
  • Reflect Shine – odżywi włókno włosa na powierzchni, wzmacniając jego osłonkę, dzięki czemu pozostanie on gładki i lśniący na całej długości,
  • Protect Shine – działa odżywczo na nasze kosmyki, a także chroni je w trakcie zabiegu koloryzacji.

Dzięki tej potrójnej ochronie i działaniu regeneracyjnemu, włosy po farbowaniu są elastyczne, lśniące i niesamowicie miękkie w dotyku. Ponadto sama procedura z użyciem farby od L’Oréal Professionnel to czysta przyjemność. Preparat ma postać perłowego żelu o łagodnym, niedrażniącym zapachu, a na włosach pozostawiamy go tylko na ok. 20 minut. Tyle wystarczy, abyśmy mogły cieszyć się całkiem nowym lookiem!

Luo Color to wielowymiarowy, wibrujący kolor przy zachowaniu doskonałej kondycji Twoich pasm. Masz dosyć swojego mysiego koloru włosów? A może po prostu pragniesz odmiany? Umów się na wizytę w Salon Expert L’Oréal Professionnel i przekonaj się sama!