Postaw na szybkie i skuteczne powiększanie ust przy pomocy Needle Shaping!

Zmysłowe i piękne usta należą do grona najważniejszych atrybutów kobiecego piękna i nic dziwnego, że każda kobieta pragnie je mieć. Niestety, nie każdą z nas natura obdarzyła kuszącymi wargami i coraz częściej zastanawiamy się, jak powiększyć usta. Jeśli błyszczyki i pomadki nie pomagają, a peeling cukrowy nie przynosi oczekiwanych efektów, z pomocą przychodzi współczesna medycyna estetyczna i przełomowy zabieg Needle Shaping, który wyróżnia się nowatorską technologią w technice powiększania ust. Innowacyjna technologia Needle shaping pomaga nie tylko powiększyć usta, lecz także rozwiązać problem asymetrycznych, płaskich i wąskich ust.

Needle Shaping – jak działa na usta?

Zapytaliśmy ekspertów z  Kliniki Arte Derm w Józefowie, jak działa na usta innowacyjna metoda Needle Shaping, że Pacjenci są aż tak bardzo zachwyceni efektami po zabiegu. Specjaliści twierdzą, że Needle Shaping to przełomowa technologia, która polega na mikropszeszczepie włókien kolagenowych. Zabieg jest przeprowadzany bez użycia skalpela oraz wprowadzania jakichkolwiek szkodliwych substancji do powierzchni skóry. Cała procedura odbywa się dzięki trakcji poprzez specjalistyczną, bardzo cienką igłę.

Specjaliści z Arte Derm przyznają, że poprzez zastosowanie  igieł przekazywany jest prąd elektryczny o specyficznych częstotliwościach i właściwościach do powierzchni skóry właściwej. Kluczowym efektem jest przyleganie do igieł włókien kolagenowych skóry właściwej oraz przesunięcie soli z macierzy międzykomórkowej. Działania te stabilizują trwałość uzyskanych efektów.

Efekty zabiegu

Według ekspertów efekty działania Needle Shaping można zobaczyć już po wykonaniu pierwszego zabiegu. Do uzyskania perfekcyjnego rezultatu zaleca się przeprowadzić serię od 4 do 6 zabiegów, w odstępach 2-3 tygodniowych. Zabieg cieszy się największą popularnością, ponieważ to współcześnie jedyna metoda, która pozwala uzyskać efekt pełnych ust, bez podania jakiejkolwiek substancji w skórę Pacjenta.

Specjaliści twierdzą, że u Pacjentów występują najczęściej następujące efekty zabiegu Needle Shaping:

  • zdecydowanie większe, symetryczne usta,
  • poprawa konturu ust i ich kolorytu,
  • usunięcie zmarszczek wokół ust,
  • wyższy poziom nawilżenia ust,
  • redukcja opadających kącików ust,
  • efekt pełnych ust nawet do 12 miesięcy.

Needle Shaping: komu szczególnie jest dedykowana ta przełomowa metoda?

Technika ta polecana jest wszystkim Pacjentom, którzy chcą zwiększyć objętość nie tylko ust, lecz także okolicy kości policzkowych, linii marionetek, fałdów nosowo-wargowych, linii żuchwy oraz owalu twarzy. Needle Shaping umożliwia także leczenie wielu skomplikowanych rodzajów blizn oraz zmniejszenie widoczności nieestetycznych zmarszczek na twarzy. Przełomowa technika powiększania ust Needle Shaping to prawdziwy przełom medycyny estetycznej w uzyskaniu pięknych i pełnych ust, czyli symbolu kobiecości, co zdecydowanie korzystnie wpływa na wyższy poziom pewności siebie. Metoda zapewnia Pacjentowi pełne bezpieczeństwo i komfort zabiegu, ale przede wszystkim spektakularne efekty i szybki powrót do aktywności fizycznej oraz codziennych obowiązków.

Kliknij, po więcej informacji na temat: powiększania ust przy pomocy Needle Shaping.