Twoje włosy są matowe i mało efektowne? Spróbuj ożywić je za pomocą refleksów!

Refleksy na włosach są niezawodnym sposobem na zróżnicowanie koloru włosów i nadanie fryzurze lekkości i połysku. Drobne i zbliżone do wyjściowego koloru pozwolą uzyskać subtelny efekt włosów muśniętych słońcem.

Moda na refleksy

Refleksy to od kilku lat niesłabnący trend w koloryzacji włosów. Umiejętnie zrobiony dodaje fryzurze lekkości i luksusowego blasku. Refleksy powinny być cienkie i różniące się od bazowego koloru maksymalnie o 3 tony. Dzięki nim dodasz włosom objętości, a także rozświetlisz i odmłodzisz twarz. Na ciemnych włosach pięknie prezentują się refleksy w odcieniach brązu, czy szczególnie modnego w tym sezonie, kasztanu. Takie gamy kolorów nadadzą fryzurze charakteru i wyrafinowanej ostrości. Spójrz na włosy Penelope Cruz czy Jessiki Biel. Wypróbuj pasemka w kolorze kawy czy koniakowego kasztanu i ciesz się efektem lśniących i gęstych włosów!

Dlaczego DIA Richesse Hi – Visibility L’Oreal

DIA Richesse Hi – Visibility to innowacyjna koloryzacja ton w ton. Jest doskonałym rozwiązaniem dla włosów naturalnych i farbowanych. Umożliwia rozjaśnienie włosów do 1,5 tonu i przyciemnienie o 4 tony. Preparat nadaje włosom głębokie refleksy i nabłyszczający rezultat. Efekt utrzymuje się do 6 tygodni. Pokrywa 50 % siwych włosów.

DIA Richesse Visibility to nowoczesna i bezpieczna koloryzacja włosów bez użycia amoniaku. Technologia G + Incell zastosowana w tym produkcie chroni i wzmacnia strukturę włosa w trakcie i po koloryzacji. Efektem są błyszczące i dobrze odżywione włosy. Naturalna i równomierna pigmentacja chroni przed nieoczekiwaną zmianą odcienia. Włosy po zabiegu są dobrze nawilżone i odżywione. Ograniczona zostaje ich tendencja do puszenia się. Włosy są bardziej podatne na zabiegi stylizacji.

Efekty:

– uzyskanie głębokich i naturalnie wyglądających refleksów,

– rozjaśnienie do 1,5 tonu lub przyciemnienie o 4 tony,

– głęboki połysk,

– ochrona i odżywienie włosów,

– efekt utrzymujący się do 6 tygodni.

Dlaczego warto sięgnąć po koloryzację bez użycia amoniaku?

Amoniak jest substancją silnie oddziałującą na włókno włosa. Zastosowany w farbach usuwa naturalny pigment włosa zastępując go nowym. Proces ten niszczy naturalną warstwę ochronną włosa, powodując jego osłabienie i uwrażliwienie. W efekcie włosy stają się suche i mają tendencję do łamania się. Amoniak może również wpływać drażniąco na skórę głowy, co ma znaczenie szczególnie w przypadku alergików i osób z wrażliwą skórą.

Efekty zastosowania DIA Richesse Visibility L’Oreal:

– wielowymiarowe, subtelne refleksy,

– odżywione i błyszczące włosy,

– efekt lekkości fryzury,

– włosy podatniejsze na układanie,

– komfort skóry głowy,

DIA Richesse Visibility to propozycja dla osób, które chcą ożywić kolor i nadać głęboki połysk swoim włosom. Produkt umożliwia koloryzację ton w ton zarówno włosów naturalnych jak i farbowanych. Dzięki niemu uzyskasz efekt wielowymiarowości i lekkości fryzury. Zastosowana w produkcie technologia gwarantuje też ochronę delikatnej łuski włosa. Ciesz się pięknym, głębokim kolorem i zdrowymi włosami dzięki DIA Richesse Visibility L’Oreal Ekspert. Znajdź salon na stronie Salon Expert i umów się na koloryzację już dziś!