Zabieg na lato 2021: AQUAGOLD® fine touch™ – odmładza, rozświetla, pobudza skórę do autoodnowy

zmarszczki pod oczami Beauty Address

Mezoterapia igłowa jest jednym z najchętniej wykonywanych zabiegów estetycznych. Doskonale poprawia kondycję skóry, stymulując ją do autoodnowy. Ma jednak jeden mankament – nie należy do najprzyjemniejszych i może zostawić na skórze drobne siniaki.

Dlatego, jeśli szukasz zabiegu na twarz latem, skorzystaj z innowacyjnej mezoterapii AQUAGOLD® fine touch™ – bezbolesnej i nieinwazyjnej. To nowość Kliniki Arte Derm w Warszawie!

Odmładzanie i oczyszczanie skóry latem? Tylko z AQUAGOLD!

Ten zabieg sprawi, że zapomnisz o klasycznej mezoterapii igłowej. Aquagold jest jej innowacyjną wersją, która rozwiązuje problem dyskomfortu i siniaków pojawiających się po nakłuwaniu skóry. Decydując się na nią, masz gwarancję pięknej, gładkiej cery bez nieestetycznych niespodzianek pozabiegowych. To dlatego ten zabieg na lato stał się hitem medycyny estetycznej tego sezonu. Poznaj bliżej działanie mezoterapii AQUAGOLD i przetestuj ją na swojej skórze w Klinice Arte Derm.

W medycynie estetycznej od pewnego czasu pojawia się coraz więcej zabiegów alternatywnych, które są mniej inwazyjne i bardziej komfortowe od tradycyjnych rozwiązań. Tak jest też z mezoterapią AQUAGOLD, dzięki której Twoja skóra stanie się

  • zdrowa,
  • odświeżona,
  • ujędrniona,
  • rozświetlona,
  • a przy okazji pobudzona do autoodnowy.

Efekty zabiegu są tak samo spektakularne, jak po tradycyjnej mezoterapii igłowej, z tą zasadniczą różnicą, że osiągasz je bez uciążliwych skutków ubocznych nakłuwania. Jak to możliwe?

Do zabiegu AQUAGOLD stosuje się ultra cienkie igły, wyprodukowane z czystego złota. To bardzo cenny kruszec, doceniany nie tylko przez jubilerów. Złoto znajduje wiele zastosowań medycznych, ponieważ działa przeciwzapalnie i przyspiesza gojenie ran. To jest sekret bestsellerowego zabiegu. Jeśli szukasz sposobu na odmłodzenie i oczyszczenie skóry latem, zdaje się, że właśnie go znalazłaś!

Bestsellerowy zabieg na lato – mezoterapia AQUAGOLD bez siniaków

Wiesz jak działa mezoterapia? To metoda nakłuwania skóry i jednoczesnego podawania w jej głąb odpowiednio dobranych koktajli witaminowych lub leczniczych. Takie podwójne działanie przynosi podwójne efekty. Mezoterapia poprawia mikrokrążenie skóry i pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Podawane w jej trakcie substancje aktywne, zwalczają wszystkie mankamenty Twojej cery.

  • Zmarszczki
  • Rozszerzone pory
  • Nierówna powierzchnia skóry
  • Spadek jędrności i elastyczności
  • Przesuszenie

To główne wskazania do mezoterapii AQUAGOLD® fine touch™. Dołącz do tysięcy zadowolonych osób, które zdecydowały się właśnie w ten sposób zadbać o swoją skórę.

Lato jest idealną do tego okazją! Zwłaszcza teraz, kiedy po miesiącach chodzenia w maseczkach w końcu odsłaniamy twarz i z ulgą uśmiechamy się do słońca.

Uwielbiam AQUAGOLD® fine touch™ i moi pacjenci również. To zabieg jedyny w swoim rodzaju i można dostosować go do indywidualnych problemów dermatologicznych” – to opinia dr n. med. Aleksandry Ciemerych, dermatolog z Kliniki Arte Derm.

Dzięki temu zabiegowi moja skóra stała się cudowna. Od Aquagold łatwo się uzależnić :)” – pisała jedna z internautek.

Pozytywnych opinii o AQUAGOLD® fine touch™ jest znacznie więcej. Teraz pora, abyś Ty dołączyła do nich swoją. Możesz wybrać różne zabiegi na twarz latem, tylko po co? Mezoterapia AQUAGOLD® fine touch™ jest najlepszym rozwiązaniem!

Artykuł powstał przy współpracy z Kliniką Arte Derm w Warszawie. Więcej informacji o zabiegach na lato na stronie: https://artederm.pl/oferta/medycyna-estetyczna/